Aktualności

Zmiany w „Czystym Powietrzu”. Nowe zasady prefinansowania i pełnomocnictw

Od 22 kwietnia obowiązują trzy istotne zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Ponadto, jak zapewnia rząd, wszystkie wnioski mają zapewnione finansowanie.
Czytaj dalej

Nowy semestr dotacjenaokna

Trwa trzeci semestr dotacjenokna.pl. Tylko w ramach abonamentu doradcy można korzystać z materiałów szkoleniowych, forum doradców, spotkań Q&A, porad, a także być widocznym na mapie doradców.
Czytaj dalej

Kurs na audytora. Zniżka dla doradców!

Już jest! Kurs na audytora wystartował, a u nas otrzymacie 30% zniżkę!
Czytaj dalej

Zmiany w programie. Nowa odsłona strony „CP”

Nowy rok przyniósł zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Nie są to jednak zmiany dotyczące bezpośrednio beneficjentów, a wykonawców montujących źródła ciepła.
Czytaj dalej

Grudniowy kurs egzaminacyjny w Krakowie!

Dobre wieści dla dilerów stolarki okienno-drzwiowej z południa Polski! Grudniowy kurs egzaminacyjny na doradcę ds. dotacji odbędzie się w Krakowie.
Czytaj dalej

Dako ponownie dołącza do Koalicji Termomodernizacji

Trwa II Etap Koalicji Termomodernizacji. Do dotychczasowych koalicjantów takich jak  Eko-Okna, Domel, Dobroplast, Abakus i Velux ponownie dołączyło Dako. Małopolski producent stolarki był również koalicjantem pierwszego etapu.
Czytaj dalej

OKNOREC nowym partnerem II Etapu Koalicji Termomodernizacji

Projekt recyklingowy OKNOREC został oficjalnym Partnerem II Etapu Koalicji Termomodernizacji. W ramach współpracy szkolenia na doradców ds. dotacji programu Czyste Powietrze prowadzone przez Koalicję Termomodernizacji, zostaną wzbogacone o wiedzę dotyczącą recyklingu i utylizacji zużytych wyrobów stolarki.
Czytaj dalej

Ruszył nabór do programu „Ciepłe Mieszkanie”

Właściciele mieszkań w budynkach wielorodzinnych, najemcy mieszkań komunalnych i wspólnoty od 3 do 7 lokali mieszkalnych mogą dostać dotacje na…
Czytaj dalej