GLASSOLUTIONS – skorzystaj z dofinansowania do okien

GLASSOLUTIONS – skorzystaj z dofinansowania do okien

Obawa o przyszłość zarówno finansową, jak i klimatyczną jest coraz silniejszym motorem napędowym do przeprowadzenia gruntowej termomodernizacji budynków mieszkalnych.
Czytaj dalej

KAPICA – razem zmieniamy świat na lepsze

Program Czyste Powietrze powrócił w 2023 roku z dużymi zmianami. Właściciele lub współwłaściciele budynku mieszkalnego mają możliwość uzyskania dofinansowania termomodernizacji obejmującej m.in. wymianę okien i drzwi.
Czytaj dalej

DAKO – jak skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej?

Decydując się na termomodernizację budynku i poprawienie jego efektywności energetycznej możemy skorzystać z kilku różnych form wsparcia.
Czytaj dalej

DOBROPLAST – energooszczędność okien

Wymiana energooszczędnych okien i drzwi może być dofinasowana w programie „Czyste Powietrze”. W ten sposób zyskujemy podwójnie!
Czytaj dalej

OKNOPLUS – z widokiem na lepsze jutro

Dołączyliśmy do Koalicji Termomodernizacji – akcji edukacyjnej, która pozwoli naszym dilerom stać się doradcami pomagającymi bezbłędnie wypełnić wniosek do programu Czyste Powietrze
Czytaj dalej

VELUX – Nawet 100 procent dofinansowania na wymianę okien

Wysokie rachunki za ogrzewanie skłaniają wielu właścicieli domów do zastanowienia się nad ich ociepleniem, w tym również nad wymianą stolarki otworowej. Termomodernizacja domu, to najbardziej optymalne rozwiązanie, które długofalowo pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji budynków. W 2023 roku możemy otrzymać duże wsparcie dla takich inwestycji.
Czytaj dalej

DOMEL – dla kogo dotacja na wymianę okien?

W obecnej odsłonie programu Czyste Powietrze można uzyskać zwrot do 100% poniesionych kosztów wymiany okien. Wielkość dofinansowania zależy od tego, ile zarabiamy.
Czytaj dalej

VETREX – stwórz drzwi dla siebie

Konfigurator drzwi Vetrex pozwoli Ci poczuć się przez chwilę jak projektant. Zaprojektowanie drzwi w konfiguratorze to pierwszy krok na drodze do ich zakupu.
Czytaj dalej