ABAKUS – sięgnij po dotację do wymiany okien 2023

ABAKUS – sięgnij po dotację do wymiany okien 2023

Działania Koalicji Temomodernizacji sprawiły, że dzisiaj sięgnięcie po dotacje do wymiany okien jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Czytaj dalej

DAKO – jak skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej?

Decydując się na termomodernizację budynku i poprawienie jego efektywności energetycznej możemy skorzystać z kilku różnych form wsparcia.
Czytaj dalej

OKNOPLUS – Uciekające ciepło i (nie)znana dotacja

Ponad połowa Polaków, która w ubiegłym roku wymieniła okna na te energooszczędne, nie wiedziała, że może wnioskować o naprawdę wysokie dotacje wspierające ekologiczne budownictwo.
Czytaj dalej

VELUX – Nawet 100 procent dofinansowania na wymianę okien

Wysokie rachunki za ogrzewanie skłaniają wielu właścicieli domów do zastanowienia się nad ich ociepleniem, w tym również nad wymianą stolarki otworowej. Termomodernizacja domu, to najbardziej optymalne rozwiązanie, które długofalowo pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji budynków. W 2023 roku możemy otrzymać duże wsparcie dla takich inwestycji.
Czytaj dalej

GLASSOLUTIONS – skorzystaj z dofinansowania do okien

Obawa o przyszłość zarówno finansową, jak i klimatyczną jest coraz silniejszym motorem napędowym do przeprowadzenia gruntowej termomodernizacji budynków mieszkalnych.
Czytaj dalej

ABAKUS – wymiana okien to czysta oszczędność

Wymiana okien na cieplejsze pozwala zmniejszyć zużycie oleju opałowego nawet o ponad 30%. Nie wierzycie? A jednak. Oto wyliczenia, jakie…
Czytaj dalej

KAPICA – razem zmieniamy świat na lepsze

Program Czyste Powietrze powrócił w 2023 roku z dużymi zmianami. Właściciele lub współwłaściciele budynku mieszkalnego mają możliwość uzyskania dofinansowania termomodernizacji obejmującej m.in. wymianę okien i drzwi.
Czytaj dalej

DOBROPLAST – energooszczędność okien

Wymiana energooszczędnych okien i drzwi może być dofinasowana w programie „Czyste Powietrze”. W ten sposób zyskujemy podwójnie!
Czytaj dalej