Dako ponownie dołącza do Koalicji Termomodernizacji

Red.: Redakcja |Data publikacji:

Trwa II Etap Koalicji Termomodernizacji. Do dotychczasowych koalicjantów takich jak Eko-Okna, Domel, Dobroplast, Abakus i Velux ponownie dołączyło Dako. Małopolski producent stolarki był również koalicjantem pierwszego etapu.

Dako koalicjantem

W DAKO wiemy jak ważny jest zrównoważony rozwój, dlatego przystąpiliśmy do II etapu Koalicji Termomodernizacji. Nasze zaangażowanie w I etap tego projektu, przyniosło nie tylko korzyści sprzedażowe! My zyskaliśmy eksperckie grono Doradców ds. Dotacji, a klienci fachową pomoc w zakresie dofinansowań. Wspólnie z naszymi Partnerami Handlowymi w dalszym ciągu chcemy doradzać klientom w doborze produktów DAKO, bo wysoka efektywność energetyczna budynków gwarantuje nie tylko oszczędności, ale również wpływa pozytywnie na ochronę środowiska” – napisał w komunikacie w swoich mediach społecznościowych nowosądecki producent.

Kolejne kursy. Jak zapisać się na szkolenie?

W najbliższym czasie czekają nas kolejne szkolenia. Już we wtorek (31 października) kurs egzaminacyjny, które odbędzie się stacjonarnie w Warszawie.

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się na kurs egzaminacyjny, zaloguj się do Strefy Dilera na www.dotacjenaokna.pl. Następnie w zakładce „kurs egzaminacyjny” wybierz najbliższą datę. Jeśli jesteś dystrybutorem koalicjanta programu, zaznaczasz opcje „koalicjant”. Po zapisaniu na kurs otrzymacie potwierdzenie o zapisie ze szczegółami dotyczącymi lokalizacji wraz z naszym podręcznikiem „Jak zdobyć nowych klientów dzięki programom dotacji”.

Natomiast w następny wtorek (7 listopada) zaplanowany jest kurs online, który jest przygotowaniem do kursu egzaminacyjnego. Aby zapisać się na kurs online, należy zarejestrować się w Strefie Dilera na www.dotacjenaokna.pl, a następnie w zakładce „kurs egzaminacyjny” wybrać termin kursu online. Po zapisie otrzymasz potwierdzenie oraz link do kursu online.