Opinie uczestników kursu dla doradców ds. dotacji

Red.: Redakcja |Data publikacji:

W Koalicji Termomodernizacji zgromadziliśmy już kilkanaście firm – producentów stolarki, którzy postanowili wesprzeć swoich dilerów wiedzą o dotacjach. Nasi Koalicjanci na różne sposoby promują ideę „dotacje na okna”. Spójrzcie, jak mówią o tym Eko-Okna, jeden z naszych Koalicjantów – posłuchajcie, co o naszych szkoleniach mówią dilerzy Eko-Okien.

Program Czyste Powietrze 3.0 to rządowy program dofinansowywania termomodernizacji budynków mieszkalnych, które ma na celu poprawę jakości powietrza w Polsce. W ramach programu mieszkańcy mogą otrzymać dotacje na wymianę okien, drzwi, bram garażowych, izolację czy też wymianę pieca na ekologiczny.

Jako lider rynku energooszczędnych okien i drzwi tworzymy produkty, które pomagają naszym klientom zaoszczędzić na kosztach ogrzewania oraz przyczynić się do ochrony środowiska. Aktualnie prowadzimy darmowe szkolenia z wypełniania wniosków o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze 3.0. Niedawno odbył się pierwszy kurs egzaminacyjny na doradcę ds. dotacji w ramach tego programu. Uczestniczyło w nim ponad 100 naszych dystrybutorów, którzy zdobyli certyfikat doradcy ds. dotacji.

Zobacz i posłuchaj, co mówią o projekcie.

 

Najbliższe szkolenie on-line dla dilerów Eko-Okien odbędzie się rzeczywiście 8 marca (Dzień Kobiet!!), ale już następnego dnia, 9 marca odbędzie się szkolenie on-line dostępne dla wszystkich zainteresowanych dilerów naszych Koalicjantów. Aby wziąć w nim udział wystarczy zapisać się do Strefy Dilera na naszej stronie, a następnie zgłosić się na szkolenie na platformie eventory.cc . Jeśli już opanujecie umiejętność wypełniania wniosku w programie Czyste Powietrze, wówczas możecie zapisać się na stacjonarny kurs egzaminacyjny – najbliższy odbędzie się 16 marca w warszawskiej Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania. Kolejny kurs egzaminacyjny odbędzie się w kwietniu w Warszawie, a następny w maju w Krakowie. Zapraszamy.