Mamy już 140 doradców ds. dotacji w całej Polsce

Red.: Redakcja |Data publikacji:

Pełną parą idą kursy dla doradców ds. dotacji – podstawowy cel akcji dotacjenaokna.pl, realizowanej przez Koalicję Termomodernizacji. W szkoleniach on-line udział wzięło już prawie 500 handlowców i dilerów stolarki. W stacjonarnych kursach egzaminacyjnych uczestniczyło 140 kandydatów na doradców – wszyscy zdali test egzaminacyjny i otrzymali dyplomy, poświadczające ich kompetencje.

Doradcy ds. dotacji zyskują nie tylko świadectwo kompetencji, ale również materiały promocyjne do wykorzystania w swoim salonie, dostęp do strefy doradcy na stronie Koalicji oraz stałe wsparcie naszego Punktu Konsultacyjnego. Każdy doradca może być umieszczony na liście polecanych doradców Koalicji (zakładka „znajdź doradcę”), skąd kontaktują się z nim klienci zainteresowani wymianą okien w swoich budynkach. Większość z tych kontaktów kończy się konkretnymi zleceniami z możliwością pozyskania dotacji z programu Czyste Powietrze.

Aby zostać doradcą ds. dotacji Koalicji Termomodernizacji należy zajmować się dystrybucją stolarki budowlanej i zapisać się w Strefie Dilera na stronie Koalicji (www.dotacjenaokna.pl) . Tam poza licznymi materiałami informacyjnymi znajdzie się informacja o najbliższych kursie on-line, na który można zgłosić się poprzez platformę eventory.cc .

Terminy zaplanowanych już kursów on-line:

9 marca

 4 kwietnia

11 maja

 

Na kursie on-line poznacie zasady pozyskiwania dotacji na wymiany okien i drzwi oraz nauczycie się wypełniać wnioski o dotacje w programie Czyste Powietrze. Po zapisaniu się na egzaminacyjny kurs stacjonarny otrzymacie podręcznik Koalicji, gdzie zawarty jest manual wypełniania wniosków o dotacje oraz wniosków o wypłatę dotacji. Po kilkukrotnym ćwiczeniu polegającym na prawidłowym wypełnieniu wniosku o dotację jesteście gotowi do przystąpienia do egzaminu. Wybieracie sobie datę w Strefie Dilera w zakładce „Zapisz się na egzamin” i zwrotnie otrzymacie potwierdzenie kwalifikacji do egzaminu. Sprawdzian polega na prawidłowym wypełnieniu wniosku wg parametrów podanych przez Egzaminatorów.

Terminy zaplanowanych stacjonarnych kursów egzaminacyjnych:

16 marca            – Warszawa, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania

5 kwietnia          – Warszawa, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania

27 kwietnia        – Warszawa, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania

25 maja               – Kraków, Outdoor Build – EXPO Kraków

 

Po zdaniu egzaminu i otrzymaniu tytułu doradcy ds. dotacji stajecie się pełnoprawnym uczestnikiem naszej Koalicji, korzystającym z wszelkich przywilejów Koalicjanta. Przede wszystkim z:

  1. Polecenia Was przez Koalicję Termomodernizacji
  2. Wskazania klientom kontaktu z Wami
  3. Dostępu do Strefy Doradcy na stronie Koalicji
  4. Korzystania z porad i wskazówek Punktu Konsultacyjnego
  5. Udziału w sesjach Q&A z ekspertami Koalicji
  6. Bieżących informacji o nowych programach z dotacjami

Zapraszamy do udziału w kursie dla doradców ds. dotacji – zostań doradcą Koalicji Termomodernizacji.