Eko-Okna i Domel w II etapie Koalicji Termomodernizacji

Red.: Redakcja |Data publikacji:

Po niezwykle udanym I etapie zakończonym pod koniec czerwca, Koalicja Termomodernizacji powraca z kolejną odsłoną szkoleń już w połowie września. Podstawowe cele i założenia I etapu nie tylko będą kontynuowane, ale zostaną również poszerzone o nowe inicjatywy. Tym bardziej miło nam poinformować, że swoje ambitne cele Koalicja będzie realizowała, podobnie jak w I etapie, wspólnie z firmami Domel i Eko-Okna!   

Domel i Eko-Okna nadal w Koalicji

Eko-Okna nadal KoalicjantemDomel nadal Koalicjantem

Po zakończeniu I edycji, po której otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback od naszych dystrybutorów, nie mogło nas zabraknąć w następnej odsłonie programu. II etap ma zostać poszerzony o kolejne tematy, czyli Ciepłe Mieszkanie i Mój Prąd. To będzie solidna porcja wiedzy, która pomoże w zdobywaniu nowych klientów. Program Czyste Powietrze to duże możliwości, dlatego szkolenia i poszerzanie wiedzy w tym temacie przekładają się na zwiększenie sprzedaży w salonach naszych dystrybutorów – mówi nam Anna Grzelak, starszy specjalista ds. marketingu w Eko-Oknach.

W podobnym tonie wypowiada się Dariusz Zabielski, dyr. handlowy Domel: Chcemy kontynuować inicjatywę, bo widzimy, że naprawdę działa. Mamy masę zamówień na okna z dofinansowaniem, więc chcemy szkolić kolejnych dilerów, by stawali się doradcami  ds. dotacji. 

Nowy etap, nowe wyzwania

Poza kontynuowaniem szkoleń przygotowujących dealerów stolarki do wypełniania wniosków o dotacje z programu „Czyste Powietrze”, postanowiliśmy rozszerzyć zakres działań w II etapie Koalicji Termomodernizacji. Po wielu konsultacjach z naszymi Koalicjantami  włączyliśmy w II etap także kolejne szkolenia, które będą oparte o zasady programów „Ciepłe Mieszkanie” oraz „Mój Prąd”.

Ponadto we współpracy ze Zrzeszeniem Audytorów Energetycznych przygotowaliśmy także propozycje poszerzenia kompetencji naszych doradców, chcących zdobyć uprawnienia audytora. Dzięki programowi kompleksowych szkoleń wszyscy uczestnicy kursu zostaną przygotowani do wykonywania audytów energetycznych na potrzeby „Czystego Powietrza”.

Czym jest Koalicja Termomodernizacji?

Koalicja Termomodernizacji jest dobrowolnym działaniem producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, których celem jest upowszechnienie wiedzy o dotacjach na termomodernizację budynków. W pierwszym etapie kurs egzaminacyjny z powodzeniem ukończyło 772 osoby, którzy stali się profesjonalnymi lokalnymi doradcami klienta w pozyskiwaniu dotacji z programu Czyste Powietrze. II etap rozpoczyna się już 12 września.

Poniżej link ze szczegółowym harmonogramem szkoleń oraz kursów egzaminacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Sprawdź terminy i zapisz się!