Dobroplast w II etapie Koalicji Termomodernizacji

Red.: Redakcja |Data publikacji:

 Mamy już wrzesień, więc II etap Koalicji Termomodernizacji rusza pełną parą. Już jutro (12 września) rozpoczynamy kolejne szkolenia dealerów z wypełniania wniosków o dotację z programu Czyste Powietrze. Dzięki zdobytej wiedzy będą mogli stać się profesjonalnymi lokalnymi doradcami ds. dotacji, tym samym pozyskując kolejnych klientów. Pozytywne aspekty uczestnictwa w Koalicji doceniła firma Dobroplast, która zdecydował się ponownie zasilić jej szeregi.

Dobroplast kolejnym koalicjantem w II etapie

Po tym, jak kilka dni temu uczestnictwo w II etapie Koalicji potwierdziły firmy Eko-Okna i Domel, które zauważając pozytywne przełożenie szkoleń na swoje wyniki sprzedażowe, dołączyły do II etapu Koalicji, dziś na ten sam krok zdecydowała się firma Dobroplast.

Dobroplast w II etapie Koalicji Termomodernizacji

Jak mówi nam Anna Augustynowicz Dyrektor Sprzedaży Krajowej Dobroplastu, firma poza wzrostem sprzedaży i zaufania u klientów, zauważa też inne korzyści płynące z udziału w Koalicji. „Dobroplast, jak i cała grupa Dovista jest zaangażowana we wszelkie tematy zrównoważonego rozwoju. Jest to jeden ze strategicznych projektów, który przez najbliższe lata będziemy realizować. W związku z tym – kontynuujemy uczestnictwo w Koalicji Termomodernizacji, by angażować i włączyć naszych Partnerów we wspólne dbanie o planetę i przyszłe pokolenia”- informuje Augustynowicz.

Zapisy do udziału w Koalicji Termomodernizację ciągle otwarte

Tak jak już informowaliśmy II etap Koalicji poza kontynuowaniem działań z I etapu, zostanie poszerzony m.in. o zagadnienia dotyczące zasad programów „Ciepłe Mieszkanie” oraz „Mój Prąd”, a także o kurs dla audytorów energetycznych.

Poniżej link ze szczegółowym harmonogramem szkoleń oraz kursów egzaminacyjnych. Jeśli jeszcze się nie jesteś użytkownikiem strony dotacjenaokna.pl, zarejestruj się a następnie wejdź w zakładkę „kurs egzaminacyjny”, gdzie zapisać się można na nadchodzące szkolenia Koalicji. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Sprawdź terminy i zapisz się!