Abakus i Velux nowymi Koalicjantami. W czwartek pierwszy kurs egzaminacyjny

Red.: Redakcja |Data publikacji:

Trwa II Etap Koalicji Termomodernizacji. Po tym, jak na początku września swoje uczestnictwo w II etapie Koalicji potwierdziły firmy Eko-Okna, Domel i Dobroplast w tym tygodniu szeregi koalicji ponownie zasilili producenci stolarki okiennej Abakus i Velux.

abakus logo velux

Przez cały wrzesień uzupełniamy grono koalicjantów na drugi semestr. Po udanym pierwszym etapie programu, w tym tygodniu szeregi koalicji ponownie zasiliły Abakus i Velux, które w dotacjach dostrzegają duży potencjał dla rynku stolarki.

Po pierwszym szkoleniu online, które odbyło się 12 września, naszych Koalicjantów już w najbliższy czwartek (28 września) czeka pierwszy kurs egzaminacyjny w Warszawie. Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się na kurs egzaminacyjny, zarejestruj się w Strefie Dilera na www.dotacjenaokna.pl. Następnie w zakładce „kurs egzaminacyjny” wybierz jedną z dat. Jeśli chodzi o płatność za egzamin, jeśli jesteś dystrybutorem koalicjanta programu zaznaczasz opcje „koalicjant”. Po zapisaniu na kurs otrzymacie potwierdzenie o zapisie ze szczegółami dotyczącymi lokalizacji wraz z naszym podręcznikiem „Jak zdobyć nowych klientów dzięki programom dotacji”.

Jeśli jeszcze nie uczestniczyłeś w kursie online możesz dokonać zapisu na zbliżające się kursy w zakładce „Kursy egzaminacyjne”.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!