Metal-Plast

Metal-Plast

Metal-Plast

ul. Ciernie 157 B
58-160 Świebodzice
Telefon: +48 74 666 58 00

Założona w 1993 roku spółka Metal-Plast od samego początku koncentruje swoją działalność wokół profesjonalnego recyklingu okien PVC. Obecnie Metal-Plast jest jednym z największych w Europie recyklerów twardego PVC i współpracuje z ponad 700 firmami zajmującymi się stolarką okienną. Wraz z postępującym procesem termomodernizacji w Polsce firma zajmuje się również recyklingiem okien PVC pochodzących z demontażu. Skupione odpady PVC poddawane są procesowi recyklingu,     a następnie trafiają do sprzedaży jako gotowy, wysokogatunkowy regranulat PVC. Firma rocznie przetwarza ponad 29 tys. ton odpadu PVC co przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 aż o 58 tys. ton!

Metal-Plast od lat działa również w obszarze rozwiązań dla transportu i montażu stolarki okiennej oferując klientom najwyższej jakości profile transportowo-montażowe, profile do ciepłego montażu ECO-TERM, a także Termoparapety-Eco i kości zgrzewne.

Proponowane przez Metal-Past produkty są idealnym rozwiązaniem w budownictwie energooszczędnym i  pasywnym – cechują się innowacyjną konstrukcją, łatwością montażu oraz doskonałymi parametrami izolacyjnymi, dzięki czemu zyskały uznanie czołowych producentów stolarki okiennej oraz zadowolenie tysięcy użytkowników.