Kapica

Kapica

Kapica

ul. Strzelecka 7,
47-120 Zawadzkie
Telefon: +48 77 46 22 370

Marka Kapica jest związana ze stolarstwem od 1928 roku. To wtedy Julius Kapitza zdobył tytuł czeladnika stolarskiego i otworzył swój warsztat w Grodzisku na Opolszczyźnie. Jakość, nie „jakoś” – to hasło, które towarzyszy nam już od 90 lat. Z biegiem czasu znacznie rozbudowaliśmy firmę i zmodernizowaliśmy park maszynowy, aby dziś produkować około 10 000 okien miesięcznie!

Przełomowym momentem w historii marki był początek lat 90., gdy uruchomiliśmy produkcję stolarki PVC. Niewielki zakład, otwarty z myślą o uzupełnieniu naszej oferty, w krótkim czasie stał się niezależną jednostką. Hasło Jakość, nie „jakoś” jest mottem, które przyświeca naszej codziennej pracy. Dbałość o detale, szacunek do rzemiosła, spełnianie potrzeb Klientów – to filary, na których opieramy swoją działalność. Wierzymy, że to właśnie dlatego marka Kapica osiąga tak spektakularne sukcesy.

Przez ponad 90 lat działania na rynku europejskim osiągnęliśmy perfekcję w stolarce okiennej i drzwiowej. Nadal jednak jesteśmy tą samą lokalną firmą, według której solidność i trwałość produktu to wartości nadrzędne. Wciąż trzymamy się naszego motta, dbając przede wszystkim o satysfakcję Klienta.