Glassolutions

Glassolutions

Glassolutions

Przejazdowa 22 B,
05-800 Pruszków

Saint-Gobain Polska Sp. z o.o.

Oddział GLASSOLUTIONS w Pruszkowie

www.glassolutions.pl, www.privalite.com , www.eclaz.pl, www.szklogrzewcze.pl

GLASSOLUTIONS wchodzi w skład globalnej Grupy Saint-Gobain i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów z zakresu szkła dla architektury i budownictwa. Oferta obejmuje szeroki asortyment innowacyjnych rozwiązań do okien, wnętrz oraz na fasady.

Szkło posiada wiele zastosowań dzięki swoim właściwościom – może chronić przed hałasem, zimnem czy nadmiernym nagrzewaniem lub mieć zmienną przezierność. Nowoczesne szkło spełnia zatem różnorakie funkcje: izolacja termiczna i akustyczna,  bezpieczeństwo, ochrona przed włamaniami i aktami wandalizmu, ochrona przeciwpożarowa, prywatność i estetyka oraz wiele innych.

GLASSOLUTIONS łączy tradycję i sprawdzone rozwiązania z najnowszą technologią, koncentrując się na kluczowych czynnikach: fachowej wiedzy, niezawodności i innowacyjności.  Produkty GLASSOLUTIONS są rozwijane w oparciu o badania zagranicznych centrów rozwojowych Saint-Gobain oraz pracę zespołów w sześciu zakładach produkcyjnych w Polsce.

Współpracujemy z architektami, wykonawcami oraz służymy pomocą inwestorom. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy, służąc wsparciem technicznym i obsługą handlową przy realizacji obiektu. Potencjał firmy GLASSOLUTIONS, za którą stoi Grupa Saint-Gobain, z pewnością pozwala na realizację wielu ciekawych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Naszą misją jest dostarczanie komfortu, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w każdym budynku, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Zgodnie z celem nadrzędnym Grupy Saint- Gobain „Making the world a better home” chcemy każdego dnia sprawiać aby świat stawał się piękniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem do życia.