Framex

Framex

Framex

ul. Szczecińska 2
73-108 Morzyczyn
E-mail: okna@framex.pl
Telefon: 91 56 10 123
Adres www: https://framex.pl

Framex to największy i najbardziej doświadczony producent okien na Pomorzu Zachodnim. Okna i drzwi marki od ponad 30 lat rewolucjonizują rynek. Standardem firmy jest okno o najwyższych parametrach cieplnych i akustycznych. Użytkownicy nie mają wątpliwości – to jakość, po którą warto dziś sięgać.

Framex istnieje na Pomorzu Zachodnim od 1991 roku. To rodzinna firma o szerokich horyzontach rozwoju, w którego centrum są okna. Produkujemy również drzwi wejściowe, drzwi balkonowe, drzwi przesuwne, fasady a mamy w ofercie usługi montażu, rolety, bramy garażowe, parapety a nawet roletki materiałowe. Nowością są wprowadzone ostatnio do produkcji drzwi przesuwne Smoovio – które wyróżniają się szczelnością, ich mechanizm przesuwu daje gwarancję długoczasowego bezawaryjnego używania a ich cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do np. drzwi przesuwnych HST.

Mamy bardzo dobrze działający serwis do naszych produktów, dzięki zastosowaniu do każdego okna QR Code MojeOkna, który daje możliwość bezpośredniego kontaktu w sprawie danego okna przez użytkownika z serwisem i to w wiadomej sprawie, bo serwis też wie z jakim oknem ma do czynienia. Framex produkuje stolarkę, okna i drzwi z PCV i aluminium. Mamy także certyfikat na drzwi ppoż EI30 i EI60. Fabryka dysponuje nowoczesnymi maszynami i urządzeniami , by każdy wyrób był wykonany z najlepszą starannością.

Dysponujemy oddzielnym działem pomiarowców, co pozwala nam na obsługę klientów indywidulanych, zwłaszcza tych, którzy chcą skorzystać z programu Czyste powietrze.

Starannie dobrane materiały, długie 30-letnie doświadczenie zostało docenione – otrzymaliśmy w na początku tego roku tytuł produkt roku za jubileuszowe okno Perllo z  unikalnym w skali światowej QR Code MojeOkna.

Utrzymanie ciepła w domu przy zużyciu jak najmniejszej ilości energii jest dziś szczególnie ważne. Dlatego warto podkreślić, że okna Framex zachowują maksymalnie dużo ciepła w domu, spełniając najwyższe wymogi izolacji cieplnej. – Nasz świat się zmienia, klimat jest coraz bardziej agresywny, bo nie potrafimy zadbać o naszą planetę – mówią wprost przedstawicie Framex. – Z tego powodu, by zatrzymać ciepło, wymiana okien to konieczność. Okna Perllo to rewolucja na rynku.

Wyprodukowano je, żeby uczcić 30-lecie firmy. Zespół postanowił zapewnić każdemu klientowi możliwie najcieplejsze okna. W ten sposób standardem marki stało się okno o najwyższych parametrach cieplnych. – W taki sposób chcieliśmy uczcić nasz jubileusz, jest to milowy krok w technologii okiennej, a jednocześnie skończenie z filozofią “zaczekamy, bo będzie taniej” – mówią pracownicy. – Taniej już nigdy nie będzie, ma być lepiej.

Na ten czas zachęcamy klientów do zakupów wyposażając okna w Pakiet Bezpieczeństwa https://www.framex.pl/produkty/bezpieczne-okna-pcv/ bez żadnych dodatkowych dopłat. Pakiet Bezpieczeństwa znacznie utrudnia wejście niepożądanym osobom do domu!