AdamS

AdamS

AdamS

ul. Leśna Droga 10A
11-700 Mrągowo
Telefon: +48 89 741 32 48

Firma AdamS z siedzibą w Mrągowie działa na rynku stolarki okiennej od 1993 roku. Podstawowa działalność firmy to produkcja wysokiej jakości stolarki z PVC, oferowana w wielu stylistycznych i funkcjonalnych wariantach. Ponadto firma AdamS zajmuje się produkcją okien, drzwi, witryn oraz konstrukcji fasadowych z aluminium.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, popartemu ciągłymi inwestycjami, firma AdamS zarządza obecnie ogromnym potencjałem produkcyjnym. Spółka dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, na który składają się wysokiej klasy maszyny okleinujące, centra tnące, centra tnąco – obróbcze, linie zgrzewająco-czyszczące 4-głowicowe i 6-głowicowe, roboty drugiej generacji wyposażone w stemple formujące zgrzewające profile PVC w technologii kształtowej V-PREFECT, a także  urządzenia do okuwania i szklenia.

Dzięki własnemu taborowi samochodowemu producent sprawnie i terminowo realizuje wysyłki krajowe i zagraniczne.

Szeroka oferta, wysoka jakość produktów, krótkie terminy realizacji oraz profesjonalna obsługa przyczyniły się do prężnego rozwoju Firmy oraz znacznej rozbudowy sieci sprzedaży. Obecnie Spółka dysponuje siecią kilkuset stałych partnerów handlowych na terenie Polski i w większości państw w Europie.

Produkty firmy AdamS zostały stworzone z myślą o potrzebach współczesnego użytkownika. To połączenie nowoczesnego designu z komfortem użytkowania, energooszczędnością i bezpieczeństwem.