Abakus

Abakus

Abakus

Siedziba firmy:
Aleje Jerozolimskie 100,
00-807 Warszawa

Zakład Produkcyjny:
ul. Mickiewicza 76
16-070 Choroszcz
Telefon: 85 713 09 81

Abakus Okna sp. z o.o. to czołowy producent wysokiej jakości stolarki PVC oraz ślusarki aluminiowej. Stawiając na ekologiczne, innowacyjne rozwiązania, przedsiębiorstwo łączy profesjonalizm z pasją, a kreatywność ze specjalistyczną wiedzą.

Sztandarowymi produktami marki są nowoczesne okna PREMIUM bluSYNEGO i bluENERGY. Wyróżniają się doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej, wysoką wytrzymałością i ciekawym designem. Produkowane są na bazie profili SALAMANDER i REHAU. W standardzie wyposażane są w antywyważeniowe okucia ROTO NX.

Ofertę uzupełniają drzwi tarasowe i zewnętrzne. Na uwagę zasługują komfortowe drzwi podnoszono-przesuwne HST – dostępne w wersji PVC i aluminiowej, a także drzwi przesuwne SLIDE i uchylno-przesuwne PSK. Rozwiązania do strefy wejściowej to drzwi zewnętrzne PVC i aluminiowe panelowe ALUPROF. Produkowane na wymiar stanowią odpowiedź na indywidualne potrzeby danego inwestora.

Bazując na 30-letnim doświadczeniu, firma wdrożyła unikalny, zintegrowany system zarządzania – IRMC Production. Pozwolił on na optymalizację i automatyzację produkcji, a także perfekcyjne wykonanie nawet odważnych konstrukcji okienno-drzwiowych. Zaprojektowany od podstaw park maszynowy Abakus jest jednym z najnowocześniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej.